در این نمونه کار دندانپزشکی زیبایی ،اصلاح لبخند با روکش های تمام سرامیکی (زیرکونیا) با رنگ و ظاهر کاملا طبیعی انجام شده است. در این مراجعه کننده عزیزمون 8 واحد روکش تمام سرامیکی انجام شده است. در این مراجعه کننده نیز با یک تغییر در دندان ها ، تفاوت بسیار چشمگیری در زیبایی صورت و لبخندشون ایجاد شده است. با مراجعه به موقع به دندانپزشک و انجام اقدامات درمانی لازم، شما نیز می توانید لبخندی به این زیبایی داشته باشید. و به این ترتیب به شدت اعتماد به نفس شما افزایش خواهد یافت.

 امروزه روکش های تمام سرامیک دندان به علت عدم استفاده از فلز داخلی، ظاهر طبیعی و هرچه شبیه تر به دندان واقعی، به پرکاربردترین انواع روکش های دندانی جهت زیبایی بیشتر دندان ها تبدیل شده اند.

این نمونه کار را نیز ببینید : انجام 6 واحد روکش زیر کونیا

بعد از اصلاح لبخند
دکتر واعظی خوی دکتر واعظی تبریز دکتر نگین واعظی طراحی و اصلاح لبخند با ۸ واحد روکش تمام سرامیکی (زیرکونیا) با رنگ و ظاهر کاملا طبیعی قبل اصلاح لبخند

خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی با روکش های تمام سرامیک (زیرکونیا) یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره رایگان می توانید به کلینیک مراجعه نمایید. برای آگاهی از قیمت ترمیم کامپوزیت دندان ، ونیر ، درمان ریشه ، بلیچینگ ، جراحی ، اطفال و …  می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *