در این نمونه کار دندانپزشکی زیبایی که ملاحظه می کند برای مراجعه کننده عزیزمون 6 واحد ونیر کامپوزیتی کار شده است. انجام .نیر کامپوزیتی بسیار سریع تر از روکش های دندانی می باشد . و از طرفی ترمیم و نگهداری آن نیز راحتتر است.

به لبخندت افتخار کن!

با مراجعه و انجام چکاپ های منظم دندانپزشکی علاوه بر افزایش سلامت دندان ها ، در زمان و هزینه های درمانی صرفه جویی کنید و ضمن داشتن دهان و دندان هایی سالم و لبخندی زیبا ، اعتماد به نفس خودتون رو افزایش دهید.

این نمونه کار را نیز ببینید : اصلاح لبخند با ۸ واحد روکش تمام سرامیکی (زیرکونیا) با رنگ و ظاهر کاملا طبیعی

ونیر کامپوزیت در تبریز ترمیم ونیر کامپوزیت در تبریز تویط دکتر نگین واعظی انجام ونیر کامپوزیت دندان های جلو هم رنگ دندان ها بعد
ونیر کامپوزیت در تبریز ترمیم ونیر کامپوزیت در تبریز تویط دکتر نگین واعظی انجام ونیر کامپوزیت دندان های جلو هم رنگ دندان ها قبل

ترمیم ونیر کامپوزیتی دندان

ترمیم ونیر کامپوزیتی دندان و درمان ریشه دندان یا به اصطلاح عموم عصب کشی دندان یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره می توانید به کلینیک مراجعه نمایید. برای آگاهی از قیمت ترمیم کامپوزیت دندان ، ونیر و لمینت دندان ، درمان ریشه ، بلیچینگ ، جراحی ، ایمپلنت ، اطفال و …  می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *