یکی از دلایل مهم در التهاب لثه ها ، باقی ماندن جرم های دندانی می باشد. جرم گیری بموقع یک قدم مهم در سلامت لثه های شماست. زمان مناسب برای جرم گیری دندان ها برای هر فردی متفاوت است اما بهتر است هر 6 ماه الی 1 سال یکبار جهت بررسی و معاینه به دندانپزشک خود مراجعه کنید. بخاطر داشته باشید برخلاف تصور عمومی جرم گیری دندان ، دندان ها را نازک نمی کند.

در این نمونه کار نیز جرم های دندانی در تصویر مشخصه و شما می توانید تفاوت قبل و بعد از جرم گیری دندان را به وضوح مشاهده کنید.

با مراجعه و انجام چکاپ های منظم دندانپزشکی علاوه بر افزایش سلامت دندان ها ، در زمان و هزینه های درمانی صرفه جویی کنید و ضمن داشتن دهان و دندان هایی سالم و لبخندی زیبا ، اعتماد به نفس خودتون رو افزایش دهید.

این نمونه کار را نیز ببینید : اصلاح لبخند با ۸ واحد روکش تمام سرامیکی (زیرکونیا) با رنگ و ظاهر کاملا طبیعی

جرم گیری دندان ها در تبریز دکتر خانم برای جرک گیری دندان در تبریز فواید جرم گیری دندان نمونه حرم گیری دندان بعد ازجرم گیری
جرم گیری دندان در تبریز بهترین دکتر برای جرم گیری دندان آیا جرم گیری دندان ضرر دارد آیا جرم گیری دندان را نازک میکند؟ قبل از جرم گیری

جرم گیری دندان و بلیچینگ

جرم گیری دندان و بلیچینگ یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره رایگان می توانید به کلینیک مراجعه و از شرایط جرم گیری و برساژ دندان های خود آگاه شوید. برای آگاهی از قیمت جرم گیری دندان و بلیچینگ می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.با جرم گیری و برساژ دندان ها علاوه بر رفع مشکلات بهداشتی آن ، زیبایی دندان های خود را دو چندان کنید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *