در این نمونه کار دندانپزشکی زیبایی که ملاحظه می کنید 5 واحد ونیر کامپوزیتی به رنگ بلیچ وایت BW (دندان سانترال سمت راست ، از قبل دارای روکش زیرکونیا بود که به درخواست مراجعه کننده عزیزمون به رنگ روشن تر کار شده بود انجام شد).

به لبخندت افتخار کن!

با مراجعه و انجام چکاپ های منظم دندانپزشکی علاوه بر افزایش سلامت دندان ها ، در زمان و هزینه های درمانی صرفه جویی کنید و ضمن داشتن دهان و دندان هایی سالم و لبخندی زیبا ، اعتماد به نفس خودتون رو افزایش دهید.

این نمونه کار را نیز ببینید : زیباسازی لبخند با انجام 6 واحد ونیر کامپوزیتی

اصلاح لبخند در تبریز روکش دندان در تبریز روکش دندان های جلو در تبریز روش سرامیکی دندان در تبریز دکتر نگین واعظی در تبریز بعد
ونیر کامپوزیتی دندان تبریز دندانپزشکی زیبایی تبریز کامپوزیت دندان در تبریز قیمت کامپوزیت دندان در تبریزبهترین دکتر کامپوزیت دندان در تبریز دکتر نگین واعظی قبل

ترمیم ونیر کامپوزیتی دندان در تبریز

ترمیم ونیر کامپوزیتی دندان و درمان ریشه دندان یا به اصطلاح عموم عصب کشی دندان یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره می توانید به کلینیک مراجعه نمایید. برای آگاهی از قیمت ترمیم کامپوزیت دندان ، ونیر و لمینت دندان ، درمان ریشه ، بلیچینگ ، جراحی ، ایمپلنت ، اطفال و …  می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *