با روکش های زیرکونیا لبخندتان زیباتر است

اصلاح لبخند با استفاده از روکش های زیرکونیا ، یکی از جدیدترین و مؤثرترین روش‌ها در دندانپزشکی زیبایی می باشد که جهت بهبود ظاهر و زیبایی لبخند افراد استفاده می شود. این فرآیند به دندانپزشکان امکان می‌دهد تا با استفاده از روکش‌هایی سفید، شفاف و با دوام از مواد زیرکونیا، مشکلات ظاهری دندان‌ها را به طرز چشمگیری اصلاح کنند. زیرکونیا به عنوان یک ماده با دوام و مقاوم در برابر لکه‌ها و خوردگی‌ها شناخته می‌شود و این ویژگی‌ها باعث می‌شود تا روکش‌های زیرکونیا به مدت طولانی‌تری به زیبایی و صحت دندان‌ها کمک کنند.همچنین با بافت بدن انسان نیز کاملاً سازگار است. به همین دلیل این روکش به‌هیچ‌عنوان باعث تحریک بدن و بروز واکنش‌های آلرژیک نمی‌شود.

در این نمونه کار اصلاح لبخند با روکش های زیرکونیا برای بیمار ، توسط دکتر نگین واعظی انجام شده است.

این نمونه کار را نیز ببینید : نمونه کار های دندانپزشکی زیبایی

بعد از اصلاح لبخند
روکش های زیرکونیا دکتر نگین واعظی خوی - نمونه کار روکش زیرکونیا عمر روکش دندان زیرکونیا قیمت روکش زیرکونیا ۱۴۰۱ تراش دندان برای روکش زیرکونیا روکش زیرکونیا نی نی سایت رنگ روکش دندان زیرکونیا a2 فرق روکش زیرکونیا با سرامیک فرق روکش زیرکونیا با کامپوزیت قبل از اصلاح لبخند

دندانپزشکی زیبایی یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره رایگان می توانید به کلینیک مراجعه نمایید. برای آگاهی از قیمت ترمیم کامپوزیت دندان ، ونیر ، درمان ریشه ، بلیچینگ ،جراحی و …  می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *