ونیر کامپوزیت یک روش ترمیم دندان است که برای بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌ها استفاده می‌شود.ونیر کامپوزیت، یک لایه نازک از ماده کامپوزیتی است که بر روی سطح بیرونی دندان قرار می‌گیرد. این لایه به شکل سفید یا شفافیتی شبیه به رنگ دندان طبیعی ساخته می‌شود و به دندان شکل و زیبایی بیشتری می‌بخشد. ونیرهای کامپوزیت معمولاً برای ترمیم دندان‌های معیوب، ترمیم شکستگی‌ها، تغییر شکل دندان‌ها و بهبود رنگ دندان‌ها استفاده می‌شوند.

ونیرهای کامپوزیتی به دلیل ظاهر طبیعی، انطباق بالا با سطح دندان و قابلیت تعمیر و ترمیم آسان پس از مدتی، محبوبیت زیادی در بین بیماران دندانپزشکی دارند. همچنین، نیاز به حذف مقدار زیادی از ساختار دندان نیز در مورد ونیر کامپوزیت کمتر است نسبت به ونیرهای سرامیکی.

در این نمونه کار بنا به درخواست بیمار ، یک واحد ونیر کامپوزیتی برای دندان لترال بدم فرم و چرخیده توسط دکتر نگین واعظی در خوی انجام شده است.

این نمونه کار را نیز ببینید : برخی دیگر از نمونه کار های دندانپزشکی زیبایی دکتر نگین واعظی

درمان ترمیم کامپوزیتی دندان بدفرم و چرخیده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک زیبایی در خوب و تبریز بعد
درمان ترمیم کامپوزیتی دندان بدفرم و چرخیده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک زیبایی در خوب و تبریز قبل

انجام دندانپزشکی زیبایی و ونیر کامپوزیتی یکی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نگین واعظی جراح و دندانپزشک می باشد. جهت مشاوره رایگان می توانید به کلینیک مراجعه نمایید. برای آگاهی از قیمت ونیر کامپوزیتی دندان در خوی می توانید به آدرس کلینیک مراجعه نمایید.

برای مشاهده سایر نمونه کارها می توانید پیج اینستاگرام دکتر نگین واعظی را دنبال کنید:

پیج اینستاگرام

مشاهده پیج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *